Resident Evil: Welcome to Raccoon City - kadr

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tak wygląda Claire Redfield w filmie Resident Evil: Welcome to Raccoon City

W sieci pojawił się nowy zwiastun Resident Evil: Welcome to Raccoon City. Tym razem skupiono się na prezentacji jednej z bohaterek. Twórcy widowiska zaprezentowali postać Claire Redfield.

Bohaterka jest grana przez aktorkę Kayę Scodelario. Możecie ją kojarzyć z filmowych adaptacji Więźnia labiryntu, najnowszej odsłony Piratów z Karaibów i Starcia tytanów. Czy jest to dobry angaż? Przekonamy się po premierze, czyli po 3 grudnia bieżącego roku.

Twórcy filmu starają się jak najbardziej zbliżyć do growego oryginału. Z tego powodu widzimy, że Claire Redfield ubrana jest w kostium do złudzenia przypominający ten z gier wideo. Fani cyklu z pewnością to dostrzegli.

Choć Resident Evil: Welcome to Raccoon City z pewnością nie będzie filmem dla każdego, według mnie zapowiada się całkiem nieźle. Oczywiście w kategorii kina nienajwyższych lotów. Myślę jednak, że twórcy nie starali się robić z Resident Evil wiekopomnego widowiska, bo wiedzieli, że marka ta w filmowym wydaniu najlepiej sprawdza się w kategorii średniobudżetowych horrorów. Przypuszczam, że Welcome to Raccoon City – podobnie jak adaptacje z Millą Jovovich – będzie się albo kochać, albo szczerze nienawidzić.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%