Horror Ciche Miejsce dostanie własną grę wideo. Znamy pierwsze szczegóły

ciche miejsce
Newsy

To dość nieoczekiwana informacja. Ciche Miejsce, bardzo znany kinowy horror, doczeka się oficjalnej gry wideo. Twórcy nie chcą podążać bezpośrednio śladem filmu, obiecując rozbudowę uniwersum.

Ciche Miejsce dość nieoczekiwanie wyrosło na kolejną markę, która zaczyna coraz bardziej się rozrastać. Na podstawie filmu powstanie też gra wideo.

Ciche Miejsce: The Game potwierdzone

Film w reżyserii John’a Krasinskiego okazał się wielkim hitem. W boxoffice obraz przebił 340 mln dolarów, dzięki czemu doczekaliśmy się drugiej części. Najwidoczniej Paramount Pictures widzi spory potencjał w tytule, bo już teraz wiemy, że powstaje trzecia część.

Czegokolwiek by nie mówić o filmach, mogłyby one dość nieźle zostać przeniesione na język gier wideo. W końcu wydaje się, że sam pomysł mógłby stanowić genialne połączenie horroru ze skradanką i być może survivalem. No – doczekaliśmy się.

Saber Interactive oficjalnie potwierdziło, że powstaje gra A Quiet Place: The Game. Z oficjalnych informacji wynika, że produkcja rozbuduje uniwersum, opowiadając własną historię.

Ta pierwsza oficjalna gra wideo osadzona w przerażającym uniwersum Cichego Miejsca dostarczy oryginalną historię i rozgrywkę, która uchwyci napięcie, emocje i dramatyzm, z których słynie seria.

Saber Interactive

Dowiedzieliśmy się, że za wydanie tytułu odpowiada wspomniane już Saber Interactive zaś deweloperami zostali twórcy z kanadyjskiego studia iLLOGIKA, którzy wcześniej brali udział w pracach nad serią Rainbow Six czy Far Cry. Więcej informacji dostaniemy już w tym roku, a premierę zaplanowano na dość ogólnie ujęty 2022 rok. Jest też strona internetowa.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie