Potwór z Quake Enhanced, prezydent z Saints Row IV, zdziwiony samuraj z Ghost of Tsushima

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Quake’i w Game Passie, powrót Saints Row i premiera Ghost of Tsushima Director’s Cut

Dziś premiera Ghost of Tsushima Director’s Cut! Wraz z nową częścią twórcy udostępnili także pewien darmowy bonus. Co ciekawe, zajmuje on aż 22 GB, a nie dodaje do samej gry czegokolwiek.

Quake Enhanced wraz z dwoma innymi odsłonami cyklu trafiły do usługi Xbox Game Pass. Jak wygląda remaster na tle swojego oryginału? Cóż, zmian jest dużo, ale niektórzy mogą je przegapić.

Ten dzień to też święto dla wszystkich fanów Świętych! Zapowiedziano, że następne Saints Row pojawi się w najbliższych dniach na imprezie Gamescom. Nowa gra jednak nie będzie miała najpewniej „V” w tytule. Co to takiego? Wszystkiego dowiecie się w jednym z naszych artykułów, a tych jak codziennie była masa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się