Syberia: The World Before - grafika z bohaterkami

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Syberia: The World Before ma datę premiery. Nowy zwiastun urzeka klimatem

Twórcy Syberia: The World Before wreszcie ujawnili datę premiery gry. Dodatkowo opublikowano nowy, bardzo klimatyczny zwiastun.

Minął prawie rok, odkąd poznaliśmy wymagania sprzętowe nowej odsłony Syberii. Twórcy niechętnie rozmawiali o dacie premiery wyczekiwanej przygodówki, ale wreszcie rozwiali wszelkie wątpliwości.

Gra zadebiutuje 10 grudnia bieżącego roku. Tytuł kupimy na Steam, GOG oraz Epic Games Store. Póki co nie możemy potwierdzić terminu wydania ewentualnej wersji na konsole, choć te rzekomo są w planach.

Twórcy wyrobią się więc na ostatnią chwilę, bowiem wcześniej wskazywali tylko, że gra ukaże się w 2021 roku. Na szczęście na większe opóźnienia się już nie zanosi, choć zawsze jest na nie szansa.

Dodatkowo deweloperzy postanowili podzielić się niedługim zwiastunem. Trwający około półtorej minuty materiał prezentuje kilka fragmentów rozgrywki oraz przybliża nam wątki paru postaci. Znalazło się również miejsce na prezentację świata, który przyjdzie nam zwiedzać. Fani Syberii zdecydowanie mają na co czekać.

Warto też przypomnieć, że twórcy udostępnili jakiś czas temu darmowy, grywalny prolog. Znajdziecie go na Steam i powinien być dostępny przez nieograniczony czas.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się