AWAY: The Survival Series - zrzut ekranu ze zwierzętami

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

W tej grze możesz wcielić się w kraba, lotopałankę, żuka i inne zwierzaki. Premiera już niedługo

Twórcy AWAY: The Survival Series podzielili się nowym zwiastunem oraz datą premiery gry, Zwierzęcy survival zadebiutuje już we wrześniu.

Jakiś czas temu paru zespół składający się między innymi z weteranów Ubisoftu zapowiedział swoją grę. AWAY: The Survival Series to przygodowa produkcja, w której wcielamy się w lotopałankę chcącą uratować swoją rodzinę.

Graczom przyjdzie eksplorować dzikie miejscówki, a także walczyć z przeciwnikami lub przed nimi uciekać. Przez cały czas będzie towarzyszył nam głos narratora, który skomentuje każdy nasz ruch. Brzmi trochę jak interaktywny film przyrodniczy i w zasadzie taki efekt chcieli osiągnąć twórcy.

Co więcej, AWAY nie skończy się na przygodzie uroczej lotopałanki. Potwierdzono, że w grze wcielimy się również w inne zwierzaki. Warto wymienić chociażby żuki, jaszczurki, kraby i modliszki, a grywalnych zwierząt będzie jeszcze więcej.

Nie poczekamy też zbyt długo na premierę. Ogłoszono, że gra ukaże się 28 września bieżącego roku. Na razie wyjdzie tylko na PC, PS4 oraz PS5. W planach jest wersja na konsole Xbox, ale posiadacze sprzętu Microsoftu muszą jeszcze poczekać na więcej konkretów.

Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się