Mężczyzna przecina piłą łańcuchową piekielnego pomiota.
0 komentarzy

Szatańska horda coraz bliżej. Patch 6.66 do DOOM Eternal w szczegółach

Deweloperzy z id Software ogłosili, że już na jesieni dostaniemy patch 6.66 do DOOM Eternal Pojawi się obiecany Tryb Hordy, a także zostaną wprowadzone zmiany w systemie matchmakingu w BATTLEMODE.

Patch 6.66 do DOOM Eternal, który pojawi się już tej jesieni, wprowadzi wiele obiecanych zmian do gry. Jedną z nich jest udostępnienie Trybu Hordy, czyli trybu dla jednego gracza, w którym grający odpiera nadchodzące fale wrogów.

Oczywiście wraz z pojawiającymi się kolejnymi zastępami piekielnych pomiotów, rośnie poziom trudności zabawy. Niektóre silniejsze potwory będą oznaczone, zapewniając dodatkowe punkty. Na koniec podliczany jest wynik za całą rozgrywkę, a gracz zostaje odpowiednio nagrodzony. Grając i poprawiając własne rekordy, będzie można zdobyć dodatkową zawartość, w tym nowe wyzwania.

Aktualizacja o zupełnie przypadkowej nazwie „6.66” wprowadzi zmiany do aktualnego matchmakingu w trybie BATTLEMODE. Podczas wyszukiwania graczy system będzie brał pod uwagę serie zwycięstw. Zostaną wprowadzone także inne udogodnienia i poprawki do matchmakingu.

Zmiany mają zapewnić balans w systemie dobierania graczy w rozgrywkach sieciowych. Oprócz tego wszyscy będą mogli zagrać na nowej arenie, czyli Twierdzy. Do gry zostaną także dodane dwa nowe Mistrzowskie Poziomy: World Spear oraz Mars Core.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się