Call of Duty Vanguard - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Liczba map w Call of Duty Vanguard bardzo miło zaskakuje

Activision ujawniło kolejne informacje o Call of Duty: Vanguard. Wyczekiwany FPS zaoferuje bardzo dużą liczbę map i parę nowości.

Jeśli na bieżąco śledzicie wieści o nowym Call of Duty, zdecydowanie nie macie czasu na nudę. Niedawno potwierdziła się spora część przecieków, a Activision ujawniło nawet zupełnie nowy zwiastun. Wraz ze świeżym materiałem, do sieci trafiło sporo ciekawych informacji.

Ujawniono między innymi, że w Vanguard znajdziemy aż 20 map. Dodatkowo trzeba wspomnieć, że 16 z nich to miejscówki przeznaczone do głównych trybów rozgrywki. Pozostałe ogramy w ramach innych wariantów zabawy.

Call of Duty: Vanguard jest przygotowany na dostarczenie oszałamiającego wachlarza doświadczeń płynących z rozgrywki dla całej społeczności Call of Duty. Bogata zawartość Vanguard jest cechą charakterystyczną tego tytułu, z większą liczbą map do gry wieloosobowej w pierwszym dniu niż kiedykolwiek wcześniej i pierwszym w historii Call of Duty crossoverem Zombies.
Fani Warzone doświadczą również wielu nowych, ekscytujących rzeczy, które pojawią się w ramach premiery. Nie możemy się doczekać, aby wkrótce podzielić się większą ilością informacji.

– powiedziała Johanna Faries, główna menadżerka Call of Duty i Activision

Dodatkowo zdradzono, że do gry trafią rozszerzone systemy Gunsmith i Caliber. Personalizacja broni nabierze rumieńców, choć na szczegóły musimy jeszcze trochę poczekać.

Poniżej znajdziecie ujęcie z wczorajszego eventu w Warzone.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się