Dwa samoloty bojowe lecą nad chmurami.
0 komentarzy

Kolejna odsłona Ace Combat w produkcji. Deweloperzy rozszerzą zespół

Bandai Namco oraz ILCA oficjalnie potwierdzili, że kolejna odsłona z serii Ace Combat jest trakcie produkcji.

Twórcy serii Ace Combat oficjalnie podali, że są w trakcie produkcji następnej części cyklu. Choć nie zdradzili więcej informacji na temat projektu, tak wiemy, że gra znajduje się dopiero w początkowej fazie tworzenia. Poprzednia odsłona miała miejsce w 2019 roku i jest dostępna na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One S|X.

Rozpoczęliśmy pracę nad nowym projektem z serii Ace Combat. Pracownicy Project Aces oczywiście nadal będą zaangażowani w rozwój nowego projektu, ale ponieważ świętujemy 25 lecie [serii red.] oraz 3 miliony sprzedanych kopii, zrozumieliśmy, że mamy wielu fanów różnych gustów. Nasza mała ekipa nie poradzi sobie z tym sama, dlatego chcemy rozszerzyć zespół od AC w wielkim stylu.

Kazutoki Kono producent serii via Gematsu

Ace Combat to seria gier, w których gracz przejmuje stery za przeróżnymi samolotami bojowymi. Tytuły cechują się zręcznościowym modelem sterowania, dzięki czemu są przystępne dla większości graczy.

Każdy z samolotów ma swoje uzbrojenie, zalety oraz wady, które trzeba wykorzystywać podczas starć. Ostatnia część gry wspierała również okulary wirtualnej rzeczywistości PS VR w niektórych specjalnie zaprojektowanych misjach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się