Diablo 2 Resurrected - diabeł z okładki gry

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Darmowa beta Diablo 2 Resurrected rusza już dziś. Kto i od której godziny może grać?

Już dziś każdy chętny gracz sprawdzi betę Diablo 2 Resurrected. Otwarte testy ruszają wieczorem. Oto najważniejsze informacje na ich temat.

Odświeżone Diablo 2 jest już gotowe do kolejnych testów. Wcześniej odbyły się zamknięte sesje sprawdzające działanie gry i przyniosły one chociażby informacje o braku niektórych funkcji na konsolach.

Jeśli chcecie sprawdzić grę, zrobicie to już od dziś, czyli 20 sierpnia. Otwarta beta startuje o 19:00 czasu polskiego. Zapoznać się z nią mogą posiadacze PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series. Niestety, gracze z Nintendo Switch na razie muszą obejść się smakiem.

Warto wspomnieć, że testy nie mają żadnych ograniczeń. Z tytułem może zapoznać się każdy chętny gracz. Dotyczy to nawet osób, które nie złożyły zamówienia przedpremierowego. Co więcej, beta Diablo 2 Resurrected jest już dostępna do pobrania. Jeśli chcecie rozpocząć grę od razu, możecie się teraz przygotować.

W tej wersji produkcji dostępne będzie pięć klas: amazonka, barbarzyńca, czarodziejka, druid i paladyn. Do dyspozycji graczy oddane zostaną dwa pierwsze akty Diablo 2. Będzie co robić.

Miejcie też w pamięci, że postępy z bety nie przenoszą się do finalnej wersji gry. Nie przywiązujcie się więc zbytnio do swoich postaci.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się