Ghost of Tsushima Director's Cut - główny bohater biegnie przez kwiecistą łąkę

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Darmowy bonus do Ghost of Tsushima czeka w PS Store

Dziś premiera Ghost of Tsushima Director’s Cut. Wraz z grą w PS Store został udostępniony też pakiet Dodatkowej Zawartości, który można przypisać do swojego konta.

W skład tego bonusu wchodzą odpowiednio dwie rzeczy – cyfrowy artbook oraz 45-minutowe nagranie z komentarzem reżyserskim twórców. Warto wspomnieć, że pobranie tego jest zupełnie opcjonalne. Czemu o tym wspominam? Cóż, sama paczka zajmuje aż 22 GB. Dla porównania dodatkowe pliki wydania reżyserskiego to 35 GB. Jest to dużo, a niekoniecznie każdy musi mieć wolne te blisko 60 GB na dysku w konsoli.

Ghost of Tsushima – Dodatkowa Zawartość znajdziecie tutaj.

Wielu może być zdziwiona wagą Dodatkowej Zawartości do Ghost of Tsushima Director’s Cut. Nadmienię, że filmy w wysokiej rozdzielczości i z zachowanym wysokim bitratem mogą tyle zajmować, a czasem i dużo więcej.

Szkoda, że na stronie PS Store przy omawianym w artykule produkcie nie można znaleźć żadnego opisu, który tłumaczyłby, z czym ma się do czynienia. Ktoś może pomyśleć, że to jakaś dodatkowa zawartość w grze w formie nowych misji lub innych treści. Niestety, tak nie jest w tym przypadku, dlatego nie zdziwię się, jeśli ktoś się nieźle rozczaruje po pobraniu tego prezentu.

Być może przegapiliście zwiastun premierowy gry. Jeśli tak, zachęcam przejść do tego artykułu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się