Małpa z pałką patrzy się na posąg bogini z religii politeistycznej.
0 komentarzy

Zobaczyłem gameplay, oniemiałem. Black Myth: Wukong to będzie prawdziwy next-gen

NVIDIA zaprezentowała 12-minutowy materiał wideo z gry Black Myth: Wukong. Tytuł prezentuje się obłędnie, a to wszystko dzięki nowemu silnikowi graficznemu Unreal Engine 5 oraz technologii DLSS.

Do sieci trafiło 12-minutowy filmik prezentujący rozgrywkę z nadchodzącej gry Black Myth: Wukong. Warto wspomnieć, że jak twierdzi NVIDIA, jest to pierwsza gra stworzona na silniku Unreal Engine 5 wraz z funkcją DLSS. Cóż, gra wygląda niesamowicie. Dotyczy to również przerywników filmowych. Jeśli gry mają tak wyglądać w przyszłości, to biorę to w ciemno!

Rozgrywka została nagrana na karcie graficznej RTX. Twórcy nie sprecyzowali modelu, ale można się domyślać, że chodzi o topową kartę. Tytuł ma się pojawić w przyszłym roku na PC i konsole nowej generacji czyli PlayStation 5 oraz Xbox Series S|X. Produkcję przygotowuje Game Science, który silnie współpracuje z Zielonymi twórcami kart graficznych.

Postać Sun Wukonga (lub silne inspiracje tą chińską mityczną postacią) możecie spotkać w wielu produkcjach np. League of Legends (Wukong) lub Smite (Sun Wukong). Sun Wukong (lub inaczej Małpi Król) to fikcyjny bohater z mitologii chińskiej, który przeżywa przeróżne przygody w wielu legendach i powieściach. Ma on specjalne moce np. nieśmiertelność lub możliwość przybrania dowolnego kształtu przedmiotu, lub postaci. Gra Black Myth: Wukong jest oparta na mitologii Małpiego Króla oraz chińskiej powieści „Wędrówka na Zachód”, czyli jednym z czterech klasycznych utworów literatury chińskiej (XVI wiek naszej ery).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się