GTA Online - zrzut ekranu z Cayo Perico Heist

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Rockstar po cichu namieszał w GTA Online. Graczom się to nie spodobało

Do GTA Online trafiła potencjalnie niezauważalna aktualizacja. Rockstar Games sporo namieszało w napadzie Cayo Perico Heist.

Wprowadzony po cichu patch do gry zmienia parę szczegółów w dodanym do GTA Online jakiś czas temu napadzie. Ta największa zmiana dotyczy przeciwnika zwanego Juggernaut.

Dotychczas dało się pokonać poprzez uderzenie pistoletem w tył głowy lub dzięki sprawnie oddanemu headshot’owi. To najlepsze i najbardziej sensowne taktyki, które były szeroko wykorzystywane. Rockstar Games postanowiło jednak utrudnić graczom życie i uniemożliwiło dalsze korzystanie ze wspomnianych sposobów.

Rzecz jasna gracze szybko wyłapali zmianę. Na Rockstar wylało się wiadro krytyki. Według wielu osób, zmiana była całkowicie niepotrzebna i negatywnie wpływa na wrażenia z rozgrywki.

Gracz 1: Co do diabła? Juggernaut nie był nawet problemem do załatwienia. Kogo obchodziła sprawa headshotów?

G2: To Rockstar. Czego można się było spodziewać? Po prostu aktualizują wszystko, na co mają ochotę, nawet jeśli nie jest to dla nas problemem.

G3: Więc nie można już znokautować Juggernauta? Dlaczego mieliby to zrobić? Unikałem ich (Juggernautów – red. ), ale tak czy siak dlaczego do cholery to usunęli? (…).

Komentarze graczy pod wpisem na Twitterze Tez2

Negatywnych komentarzy nie brakuje. Nadal istnieje szansa, że Rockstar wycofa zmianę. Jeśli nie, gracze będą musieli znaleźć nową taktykę na pokonanie Juggernautów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się