Horizon Forbidden West - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Pamiętacie mamuta z pokazu Horizon Forbidden West? W grze napsuje Wam krwi

Guerilla Games postanowiło przybliżyć fanom jednego z przeciwników obecnych w Horizon Forbidden West. Mechaniczny mamut będzie wyzwaniem dla graczy.

Od pierwszego pokazu kontynuacji Horizon Zero Dawn minęło już parę ładnych miesięcy. Ogólne wrażenia graczy z prezentacji możemy uznać za pozytywne, choć rzecz jasna nie wszyscy byli w pełni zadowoleni. Zawsze znajdą się jakieś „ale”.

Sam pokaz przyniósł nam odpowiedzi na wiele pytań, a dodatkowo pokazał paru przeciwników, których znajdziemy w grze. Jednym z nich był wielki, mechaniczny mamut. Aloy musiała wpakować w niego sporo amunicji, zanim ten padł na ziemię.

Guerilla Games postanowiło opowiedzieć trochę o rzeczonym adwersarzu. Mamut nazywa się Tremortusk i możemy być pewni, że w grze znajdziemy więcej przedstawicieli jego „gatunku”.

Gigantyczne i niebezpieczne Tremortusk to siła, z którą trzeba się liczyć, a dla nieprzygotowanych oznaczają pewną śmierć. Będziesz musiał użyć każdej broni w swoim arsenale, jeśli chcesz mieć jakąkolwiek nadzieję na przeżycie spotkania z nimi.

– napisało Guerilla Games na Twitterze

Brzmi groźnie, ale to raczej nie najbardziej niebezpieczny przeciwnik w Horizon Forbidden West. Jestem przekonany, że twórcy mają jeszcze sporo do pokazania.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się