Saints Row IV - pompowanie głowy

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Powrót Saint’s Row jest już pewny. Oto termin pokazu i ważny szczegół

No i stało się! Twórcy serii Saints Row zapowiedzieli, że niebawem nareszcie pokażą kolejną grę w świecie Świętych. W świecie Świętych? No właśnie sprawa jest dość skomplikowana…

I tym razem plotki z branży gamingowej okazały się prawdą. Wygląda na to, że graczy czeka reboot serii, a przynajmniej sugeruje to grafika z Tweeta Geoffa Keighley’a.

W związku z tym najpewniej zapomniane będą wszelkie wydarzenia, które miały miejsce w dotychczasowych odsłonach. Nie wiadomo tak naprawdę, czego można się spodziewać. Być może któryś z bohaterów poprzednich części się zachowa, a może zobaczymy zupełnie nowe twarze. Wystarczy poczekać do najbliższej środy (25 sierpnia), do godziny 20:00. Livestream z będziecie mogli obejrzeć dzięki oknie poniżej:

Szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać zbliżającego się pokazu. Liczę, że twórcy z Volition po tej kilkuletniej przerwie od serii Saints Row mnie nie zawiodą. Trzecia odsłona serii zapadła mi bardzo dobrze w pamięci, natomiast „czwórka” była już dla mnie przesytem. Kosmici i supermoce w mojej opinii to po prostu już przesada. Z tego powodu mam nadzieję, że deweloperzy pokusili się na powrót do korzeni. Absurd, bronie palne, kradnięcie i ulepszanie samochodów oraz genialny soundtrack – tyle mi wystarczy!

A Wy jakie macie wspomnienia z omawianą w newsie serią?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się