DoGRYwka - cosplay Panam Palmer z Cyberpunk 2077, zamarznięty mężczyzna z "LIAR" na klacie z Frostpunk 2, Piramidogłowy z Dead by Daylight

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Frostpunk 2 mrozi zwiastunem, cosplay z CP2077 rozgrzewa, a tyłek Pyramid Heada… cóż

Fani twórczości 11 Bit Studios dziś mają świetny powód do posiadania banana na twarzy. Dziś oficjalnie ogłoszono, że Frostpunk 2 powstaje. Po prostu musicie zobaczyć klimatyczny trailer, który niedawno trafił do sieci.

Specjalnie dla Was odnaleźliśmy też jeden z najlepszych cosplay’ów z gry Cyberpunk 2077. Pamiętacie jeszcze Panam Palmer? Modelka perfekcyjnie odwzorowała jej wygląd i świetnie oddała jej charakter. Nie zabrakło też znanego z memów ujęcia.

Coś ostatnio w branży growej przewija się często temat poprawianych pośladków niektórych postaci. Jeszcze niedawno pisaliśmy o jednym z przeciwników z The Last of Us Part II, który ostatecznie doczekał się sporych zmian w swoim wyglądzie. Tym razem padło na znanego z popkultury Pyramid Heada w grze Dead by Daylight. To tylko mała część najciekawszych newsów ze świata gamingu, a niżej znajdziecie ich resztę. Przeczytaliście już wszystko?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się