0 komentarzy

Tagi:

Polskie 11 bits studios wreszcie odkryło karty. Oto Frostpunk 2!

Polscy deweloperzy ogłosili następną odsłonę lodowatej produkcji Frostupunk. Nie znamy jeszcze daty premiery, ale po pierwszym zwiastunie już wiem, że warto czekać.

Studio 11 bit studios ogłosiło wiadomość, na którą czekali wszyscy fani gry Frostpunk. Na razie nie wiemy za wiele. Mimo to możecie już dodawać grę do wishlisty na Steam, GoG oraz Epic Games Store. Historia sequelu będzie miała miejsce 30 lat po wybuchu globalnej burzy śnieżnej. Ponownie wcielmy się w przywódcę miasta, który za wszelką cenę, będzie się starał o przetrwanie miejscowości i jego mieszkańców.

Ponownie będziemy musieli zmagać się z beznadziejnymi warunkami atmosferycznymi, dlatego ekspansja i szukanie nowych źródeł zasobów staną się priorytetami. Co więcej, twórcy wspominają, że nafta wyprze węgiel, dlatego możemy spodziewać się nowych budynków, wydarzeń losowych i mechanik.

Ponownie staniemy przed wyborami moralnymi, a nasza umiejętność zarządzania, zdecyduje o tym, czy przetrwamy. Niezmiennie nasze decyzje będą niosły za sobą konsekwencje, a my mamy dostać jeszcze więcej wolności w tworzeniu miasta i kształtowaniu społeczeństwa. W niemal każdym aspekcie gry jeszcze bardziej odczujemy konflikt między naturą ludzką a samymi ludźmi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się