Nintendo Switch OLED w docku na tle telewizora ze Splatoon 2

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Konferencja Nintendo Indie World w pigułce. Głośne hity i ciekawe gry na pokazie

Wczoraj odbyła się konferencja Nintendo Indie World. Słynny wydawca zaprezentował na niej masę ciekawych produkcji niezależnych. Nie zabrakło niespodzianek.

Pokaz Nintendo Indie World przyniósł ze sobą kilka wartych uwagi zapowiedzi. Całość trwała około 20 minut, ale tyle wystarczyło, aby sprezentować graczom parę niemałych niespodzianek.

Największym zaskoczeniem był natychmiastowy debiut Axiom Verge 2. Kontynuacja świetnie przyjętej metroidvanii jest już dostępna na wszystkich platformach i każdy chętny gracz może się z nią zapoznać.

Innymi niemałymi niespodziankami były zapowiedzi portów dwóch sporych hitów. Jeszcze w tym roku posiadacze Switcha ograją Loop Hero, a 8 października zapoznają się z Tetris Effect.

Zapowiedziano również dwie ciekawe produkcje. Dynamiczne Bomb Rush Cyberfunk ukaże się w przyszłym roku, a 16 września zadebiutuje Eastward. Pokazano też Toem (premiera jesienią 2021 roku) oraz Metal Slug Tactics (debiut w 2022 roku).

Już teraz na Switchu zadebiutowały następujące produkcje indie: Boyfriend Dungeon, Necrobarista: Final Pour, Garden Story, Slime Rancher: Plortable Edition, and Curious Expedition 2, Islanders: Console Edition. Wszystkie z nich możecie kupić w sklepie Nintendo.

Poniżej znajdziecie wybrane zwiastuny gier, które znalazły się na pokazie Indie World.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się