Battlefield 2042 - żołnierz
0 komentarzy

Szczęśliwcy już dzisiaj testują Battlefield 2042. Gra jest ponoć dobrze zabezpieczona przed oszustami

Od dzisiaj gracze, którzy otrzymali zaproszenia do zamkniętego testu technicznego Battlefield 2042, mogą rozpocząć zabawę. Co więcej, pojawiła się niepotwierdzona informacja o zastosowaniu w próbnej wersji BF 2042 znanego programu antycheaterskiego z Apex Legends.

Wszyscy szczęśliwcy, którzy dostali maila z zaproszeniem do wcześniejszych testów Battlefield 2042, już dziś mogą ogrywać produkcję. Nie wiemy za wiele na temat samych testów i ich zawartości. Mamy natomiast informację o wadze pliku z grą: jedynie 17 GB na PC. Spokojnie, to tylko fragment całej produkcji, także na premierę możemy się spodziewać dużo więcej gigabajtów.

Insider z branży Tom Henderson poinformował również, że wersja testowa będzie wyposażona w Easy Anti-Cheat, czyli program zwalczający nieuczciwych graczy. Możecie go znać choćby z innej sieciowej produkcji Elektroników: Apex Legends lub Fornite od Epica. Jest to dobra informacja, bo przecież nikt nie lubi ginąć od pocisku wystrzelonego z drugiego końca mapy.

Przypominamy, że już dzisiaj o godzinie 17:00 odbędzie się premiera filmu „Exouds” z Battlefield 2042. Wideo ma zdradzić więcej szczegółów o świecie przedstawionym gry. Może pokażą rozpadające się ogromne budowle jak tutaj na zdjęciach poglądowych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się