Call of Duty Vanguard - okładka

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ogromny przeciek Call of Duty Vanguard. Plotki się potwierdziły, oto okładka i grafiki

Call of Duty Vanguard przecieka jak dziurawe wiadro. W sieci pojawiła się okładka i masa grafik. Ujawnione pliki potwierdzają część plotek.

Activision niedawno ujawniło pierwsze (choć wciąż bardzo drobne) szczegóły najnowszego Call of Duty. Wydawca nadal nie potwierdził plotek głoszących, że gra znów zabierze nas do czasów II wojny światowej, ale chyba już nie musi tego robić. W sieci pojawiło się sporo grafik z gry. Potwierdzają one sporą część przecieków.

To właściwie pewne, że znów zawalczymy na wirtualnych frontach II wojny światowej. Ujawniona okładka jasno ukazuje setting gry. Co więcej, inne wyciekłe grafiki potwierdzają takie umiejscowienie akcji.

Wyciekłe materiały wskazują też parę innych szczegółów. Call of Duty Vanguard ponownie zaoferuje wydania Ultimate Edition oraz Cross-Gen Bundle. To drugie to wydanie międzygeneracyjne, które jest trochę droższe od standardowego, ale pozwala na jednoczesną rozgrywkę na – przykładowo – Xbox One i Xbox Series.

Grafiki prezentują również nieco inne podejście do klimatu II wojny światowej. Być może nie uświadczymy tu bardziej poważnego podejścia do niesławnego konfliktu i Sledgehammer Games pójdzie w kierunku tego, co widzieliśmy chociażby w Battlefield V. To jednak tylko moje przypuszczenia.

Wyciekłe grafiki znajdziecie poniżej. Pamiętajcie, że to mimo wszystko przeciek i ostateczny wygląd poniższych materiałów może ulec zmianie przed oficjalną premierą gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się