Czarny samochód jedzie po cyberpunkowym mieście
0 komentarzy

Zobaczcie, co można zrobić z Cyberpunk 2077! Gra wygląda obłędnie

W serwisie Youtube ukazało się wideo, prezentujące Cyberpunk 2077 w ekstremalnych ustawieniach graficznych. Ale to nie wszystko. Użytkownik dołożył do gry jeszcze ponad 50 modyfikacji, sprawiając, że gra wygląda naprawdę niesamowicie.

Na kanale Digital Dreams pojawił się filmik, który przedstawia Cyberpunk 2077 w możliwie najwyższych ustawieniach graficznych. Co więcej, autor zapewnia, że produkcję włączono wraz z ponad 50 modyfikacjami. Cóż nie będę opisywał tego, co się dzieje na filmie. Sami musicie to zobaczyć nawet w 4K. Nie zdziwcie się gorszej płynności rozgrywki, kiedy autor wychodzi z pojazdu. To nie tylko wina ustawień i modyfikacji.

Co by nie mówić i pisać o CP 77 oraz CD Projekt Red, to gra potrafi urzec grafiką. Cieniowanie, światło, odbijające się obiekty w wodzie i jaskrawe neony tworzą niepowtarzalny klimat. Niekoniecznie tylko na najwyższych ustawieniach graficznych. Szkoda, że ulice w bazowej wersji gry są wciąż puste.

Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć niezłego cosplay’u Panam Palmer z Cyberpunka 2077, to gorąco zachęcam. Jest to jeden z tych cosplay’ów, który przykuwa uwagę dbałością o detale, a nie negliżem. Autorka nawiązuje też do jednego z najgłośniejszych memów z gry. Sami sprawdźcie, o co chodzi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się