Cyberpunk 2077 - Anna Shakh jako Panam Palmer opiera się o auto i zmysłowo przygryza wargę

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Cosplay prawie 1:1 jak z Cyberpunka 2077. Modelka wciela się w ulubienicę graczy

Dziś chcę zaprezentować cosplay innej bohaterki ze świata gry Cyberpunk 2077. Anna Shakh wcieliła się w Panam Palmer, czyli pewnie dobrze Wam znaną buntowniczkę.

W poniższych zdjęciach urzekła mnie wyczuwalna autentyczność i bliskie przełożenie 1:1 wyglądu oraz charakteru postaci. Szczególnie moją uwagę przykuły foty z portalami w tle – jest to naprawdę świetny pomysł, na który najpewniej wpadł sam fotograf o pseudonimie rch_preset. W jego pracach często przewija się podobny motyw. Dobrze, nie przedłużając, rzućcie okiem na te fotografie:

Cyberpunk 2077 - Anna Shakh jako Panam Palmer opiera się o auto na tle portalu do świata Cyberpunka
Cyberpunk 2077 - Anna Shakh jako Panam Palmer opiera się o ścianę z ręką opartą o głowę
Anna Shakh jako Panam Palmer opiera się o auto i otwiera jedną ręką maskę
Anna Shakh jako Panam Palmer patrzy za siebie, w ręce trzyma swoją skórzaną kurtkę
Anna Shakh jako Panam Palmer zagląda pod maskę samochodu
Anna Shakh jako Panam Palmer opiera się o auto i zmysłowo przygryza wargę
Cyberpunk 2077 - Anna Shakh jako Panam Palmer opiera się o auto na tle portalu do świata Cyberpunka, w tle Night City
Źródło: Reddit

Nie będę ukrywał, że nawet lekko się uśmiałem, gdy zobaczyłem jeden z powyższych kadrów z otwartą maską. Jest to oczywiście humorystyczne nawiązanie do pewnego ujęcia z CP2077, które swego czasu krążyło po sieci w formie mema i nie tylko. Takimi akcentami cosplay w mojej opinii znacznie zyskuje, ponieważ można wtedy mówić o czymś w rodzaju easter eggów.

Zachęcam każdego, komu spodobała się powyższa twórczość, aby zajrzeć na profile modelki i fotografa na Instagramie. Znajdziecie tam masę świetnych sesji fotograficznych, na które warto poświęcić każdą chwilę.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej świetnego cosplay’u, przjedźcie tutaj. Znajdziecie w tym miejscu wszystkie dotychczasowe artykuły o tej tematyce. Oczywiście czekają tam na Was nie tylko treści związane z grą Cyberpunk 2077, ale też z masą innych dzieł popkultury.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się