Diablo 2 Resurrected - urywek cinematica

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zobaczcie dwa cinematiki z Diablo 2 po remake’u. Klasa sama w sobie!

Blizzard zaprezentował dwa odświeżone przerywniki filmowe z Diablo 2 Resurrected. Słynne cinematiki zmieniły się nie do poznania.

Remake Diablo 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Gra będzie mocno przypominać oryginał (choć nie pod każdym względem) i zapowiada się jak spełnienie marzeń fanów. Póki co czekamy na premierę, ale Blizzard nie daje nam się nudzić.

Pamiętacie jeszcze – jak na swoje czasy – fenomenalne przerywniki filmowe z D2? Diablo 2 Resurrected całkowicie je odnawia. To remake na całego i kultowe już cienematici również musiały doczekać się odświeżenia. Żeby zobaczyć je w akcji, bynajmniej nie musimy poczekać do premiery.

W sieci pojawiły się filmy otwierające pierwsze dwa akty gry. Blizzard udostępnił je w całości na swoim kanale i zdecydowanie jest na co popatrzeć.

Jeśli jesteście wielkimi fanami D2 i znacie te przerywniki na pamięć, będziecie zachwyceni. Blizzard odświeżył je z klasą, zachował dawny klimat, ale zadbał o wspaniałą oprawę wizualną. Patrząc na komentarze graczy możemy wysnuć śmiałą tezę, że stare-nowe filmiki wyglądają tak, jak chcieliby tego najwięksi fani oryginału. Przekonajcie się sami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się