Back 4 Blood - grafika
0 komentarzy

Darmowe granie w Back 4 Blood przez weekend, a gra już w złocie

Twórcy kooperacyjnego Back 4 Blood udostępnili darmową i otwartą betę gry. Przez prawie cały tydzień, możecie sami wypróbować produkcję na konsolach oraz pecetach. Wydawca poinformował, że tytuł otrzymał „złoty status”.

WarnerBros Games poinformowało o wystartowaniu otwartej bety do Back 4 Blood. W dniach od 12 do 16 sierpnia do godziny 21:00 wszyscy chętni mogą wypróbować tytuł za darmo na PC (Steam/Epic Games Store), PS4, PS5, XONE oraz XSX S|X. Na oficjalnej stronie stronie gry znajdziecie linki do pobrania tytułu oraz obszerne FAQ

Co więcej, deweloperzy potwierdzili, że B4B dostał „złoty status”. Oznacza to, że gra jest ukończona, a data premiery 12 października bieżącego roku jest bezpieczna. Nie powinno być zatem już żadnych opóźnień. Ponadto lada moment gra trafi do tłoczni płyt. Teraz już powinniśmy mieć pewność, że w październiku zagramy w kuzyna kultowej serii Left 4 Dead.

W becie jest dostępnych pięć postaci Ocalałych, wiele różnorodnych broni, kart umiejętności oraz ulepszonych wersji zombiaków. Co więcej, twórcy oferują dwie misje kooperacyjne w trybie PvE , dwie misje PvP, a także Fort Nadziei. Gorąco zachęcam do przeczytania o dziwnych rasistowskich zombie, które pojawiły się w grze;)

Rekomendowane wymagania sprzętowe do Back 4 Blood:

  • CPU Intel Core i5-8400 lub AMD Ryzen 7 1800X
  • GPU GeForce GTX 970 lub Radeon RX 590
  • RAM 12GB
  • Pamięć 25GB SSD
  • OS WINDOWS 10 64-bit
  • DX DIRECTX 11

Jeśli nie wiecie, czym jest Back 4 Blood, to spieszę z pomocą. Tytułowa produkcja opiera się na zabawie znanej z serii Left 4 Dead, czyli walce z zombiakami w czteroosobowych zespołach. Produkcja kładzie duży nacisk na współpracę między graczami w trybie multiplayer. Do rozegrania będzie kampania, ale także różne tryby jak np. PvP, w którym w rolę zmodyfikowanych (bardziej wytrzymałych, mających swoje specjalne umiejętności) zombie wcielą się prawdziwi gracze. Warto wspomnieć, że nad produkcją pracują członkowie ekipy deweloperskiej, która stworzyła cykl L4D.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się