Dead by Daylight - DLC Silent Hill

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tyłek Piramidogłowego już oficjalnie poprawiony. Gracze Dead by Daylight dopięli swego

Autorzy Dead by Daylight uznali, że pośladki Piramidogłowego potrzebują poprawek. Jedna z twórczyń gry wyjaśniła decyzję deweloperów.

Jeśli gracie w Dead by Daylight, z pewnością kojarzycie dodatek, który wprowadza do gry Heather oraz Piramidogłowego z serii Silent Hill. Rozszerzenie wzbudziło sporo emocji nie tylko z uwagi na obecność znanej marki, ale też przez… mocne wyeksponowanie pośladków Piramidogłowego w materiałach promocyjnych.

Niedawno fani gry zwrócili uwagę (nie, niestety nie żartuję), że tyłek stwora znacznie zmalał. Spekulowano, że twórcy celowo go zmniejszyli, aby powalczyć z licznymi memami i żartami wycelowanymi w kultowego demona. Okazuje się jednak, że „problem” był efektem błędu w grze. Bug został wyeliminowany, a jedna z pracownic Behaviour Interactive postanowił sprostować sytuację.

Tyłek Piramidogłowego nigdy nie został znerfiony. Jednak ostatnio znaleźliśmy błąd w stroju The Corrupted. Materiał pokrywający postać miał problemy z przycinaniem, przez co jego tyłek był, cóż, zupełnie płaski. Naprawiliśmy to i zostanie to wprowadzone w następnej aktualizacji.

– skomentowała jedna z twórczyń gry w rozmowie z Kotaku

Choć cała sytuacja brzmi bardzo abstrakcyjnie, problem faktycznie istniał. Fani Dead by Daylight naprawdę mocno przejęli się siedzeniem Piramidogłowego, ale wszystko chyba zakończyło się tak, jak oczekiwali gracze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się