Tło PlayStation z postacią ze Splitgate

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Najpopularniejsze darmowe gry na PlayStation w lipcu. W to się grało

PlayStation opublikowało zestawienie najpopularniejszych darmowych gier z lipca. Królem rankingu jest cichy hit bieżącego roku.

Choć konsole Sony posiadają ogromny repertuar świetnych produkcji singleplayer, prym w cyfrowych sklepach niezmiennie wiodą tytuły multiplayer. Szczególnie te darmowe.

PlayStation ujawniło listę produkcji free-to-play, po które najchętniej sięgali gracze w lipcu. Zestawienie jest pozbawione konkretnych liczb, ale ranking świetnie pokazuje, które gry są teraz na czasie.

  1. Splitgate
  2. Fortnite
  3. Rocket League
  4. Call of Duty: Warzone
  5. Genshin Impact
  6. Brawlhalla
  7. Apex Legends
  8. Rec Room
  9. Destiny 2
  10. Vigor

Pierwsze miejsce podium może zaskakiwać. Splitgate zdobyło z miejsca niespotykaną popularność. Gra przyjęła się tak dobrze, że twórcy musieli opóźnić jej wyjście z wczesnego dostępu, aby przygotować serwery na takie zainteresowanie. Pierwsze miejsce na liście Sony jest w tym przypadku jak najbardziej zasłużone.

Reszta rankingu obywa się bez wielkich niespodzianek. Wysoka pozycja Fortnite, Rocket League i Warzone to już standard. Sporą popularnością wciąż cieszą się też takie tytuły jak Genshin Impact, Apex Legends i Destiny 2. Znalazło się również miejsce na mniej znane w Polsce perełki pokroju Brawlhalli, Rec Room czy Vigor.

Kolejne zestawienie powinno ukazać się na początku przyszłego miesiąca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się