FIFA 22 od EA - piłkarze walczą o świetny wynik meczu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Kody do bety FIFA 22 rozsyłane! Sprawdzajcie maila, może zagracie wcześniej

Jeśli chcecie zagrać wcześniej w FIFA 22, radzimy sprawdzić skrzynki mailowe. Electronic Arts rzekomo już rozsyła kody do bety gry.

Nowa FIFA wprowadza zaskakująco dużo nowości do serii. Electronic Arts zmodyfikuje tryb kariery, doda do gry całą masę świeżych animacji, a także wprowadzi poprawki do zachowań piłkarzy. Zmian nie brakuje, a trzeba je przecież dokładnie sprawdzić przed premierą.

Właśnie dlatego EA Sports przygotowało zamkniętą wersję beta, w ramach której wybrane osoby zapoznają się z FIFA 22. W sieci pojawiła się masa doniesień głoszących, że niektórzy gracze otrzymali kody do gry i zapoznają się z tą produkcją już niedługo.

Jak czytamy w mailu, testy rozpoczną się już dziś, tj. 12 sierpnia o godzinie 19:00 czasu polskiego. Serwery wersji beta będą otwarte do 2 września. Wersja testowa powinna być dostępna na PC, konsolach PlayStation i Xbox.

W ramach bety ogramy dwa tryby: FIFA Ultimate Team oraz Kick Off. Nie jest to więc pokaźna liczba zawartości, ale wystarczy, aby przetestować najważniejsze zmiany.

Jeśli chcecie zagrać, sprawdźcie swoje skrzynki mailowe. Przy odrobinie szczęścia powinniście otrzymać stosowną wiadomość od Electronic Arts.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się