Microsoft Flight Simulator - odrzutowiec wleciał w Mezosferę

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Fan Microsoft Flight Simulator poleciał w kosmos na XSX. Zobaczcie nagranie

Oto pierwszy zarejestrowany lot w kosmos w grze Microsoft Flight Simulator na konsoli Xbox Series X. Jak widać, w grze nie tylko można latać po niebie, ale też jest możliwość wzbicia się w kierunku mezosfery.

Na to niezwykłe dokonanie zdobył się użytkownik z kanału Straight Up P.O.G., który już niejednokrotnie pokazał granice możliwości tego niezwykłego hitu Microsoftu. Poniżej możecie zobaczyć jego nagranie, gdzie odnotował swoją pierwszą próbę tego wyzwania.

Jak widać udało mu się przebić stratosferę. Oczywiście tego typu osiągnięć na PC było już wcześniej bardzo dużo, jednakże w tym przypadku śmiało można mówić o pierwszym takim wyczynie na konsoli Xbox Series X|S.

Jeśli chcielibyście powtórzyć ten niezwykle trudny lot, zachęcam zajrzeć na kanał twórcy tego nagrania. Stworzył on specjalny poradnik, w którym tłumaczy krok po kroku cały proces.

Być może nie wiecie, ale Microsoft Flight Simulator jest dostępny w ramach Xbox Game Pass. Jeżeli opłacacie abonament, tym bardziej zachęcam sprawdzić swoje siły w tej produkcji. W ostatnim czasie gigant z Redmond poinformował o kilku kolejnych grach, które zawitają do usługi, dlatego może warto zainteresować się tą subskrypcją.

Co sądzicie o dokonaniu gracza? Zrobiło na Was też tak ogromne wrażenie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się