Piłkarz z FIFA 22 biegnie za piłką, logo PlayStation w płomieniach, wkurzony Leszy

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

DoGRYwka – polska gra o wkurzonym Leszym, nowe gry na PlayStation i co pokazuje sprzedaż FIFA 22?

Pudełkowe wydania FIFA 22 zaliczają o 35% mniejszą sprzedaż niż FIFA 22 w okresie swojej premiery. Gracze coraz mniej są zainteresowani fizyczną edycją gry.

Po prostu nie można przejść obojętnie obok Leshego, czyli produkcji tworzonej przez polskie Glivigames. W tym tytule zmierzycie się w boju z ludźmi, którzy chcą naruszyć Wasze lasy. Wykorzystajcie dobrze swoją zmiennokształtność, aby pokazać, że nie wolno zadzierać z siłami natury.

Zebraliśmy w jednym miejscu najważniejsze premiery tego tygodnia na konsolach PS4 i PS5. Nie zabrakło długo wyczekiwanych gier, w tym Far Cry 6 i nie tylko. Wszystkie dzisiejsze newsy znajdziecie w liście poniżej. Sprawdźcie, czy już wszystko dziś przeczytaliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się