Elden Ring - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Deweloper Elden Ring potwierdza informację, która pokrzepi graczy

Elden Ring od legendarnego From Software ma ukazać się już na początku przyszłego roku. Wygląda na to, że nie musimy się martwić o ten termin.

Pracujący przy marketingu From Software deweloper, Yasuhiro Kitao, potwierdził w wywiadzie z serwisem Famitsu, że słynne studio przechodzi już przez ostatnie fazy rozwoju swojego nowego projektu. Oznacza to, że główne elementy produkcji są już najpewniej ukończone i From Software może już szlifować swój produkt. Kitao nie zdradził jednak konkretnego etapu, w którym znajduje się nowy twór FromSoft.

Nie oznacza to, że Elden Ring nie doczeka się żadnej obsuwy. Nie należy zapominać, że to bardzo duża i długa produkcja. Przy tak sporym projekcie nie da się uniknąć błędów, które później trzeba załatać. From Software cieszy się świetną opinią wśród graczy i jeśli gra będzie wymagała większych lub mniejszych poprawek, studio może opóźnić jej debiut o parę dni lub tygodniu. To jednak tylko jedna z opcji. Póki co możemy założyć, że premiera się nie opóźni, wszak From Software otwarcie wspomina o zbliżającym się końcu prac. Na ostatnie szlify pozostało sporo czasu.

Elden Ring zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Tytuł ma trafić w ręce graczy 21 stycznia 2022 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się