PS Plus wrzesień 2021 - logo

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Ostatnie chwile na odebranie gier z PS Plus na wrzesień 2021. Zegar tyka!

Pozostały ostatnie godziny, aby odebrać gry z oferty PS Plus na wrzesień 2021. Od jutra będzie można przypisać do kont PSN kolejne produkcje, które niedawno ogłosiło PlayStation.

W opinii naszej redakcji oferta PS Plusa na wrzesień wypadła naprawdę dobrze. Był to bez wątpienia jeden z lepszych miesięcy tego roku. Naprawdę byłoby szkoda przegapić te pozycje, dlatego radzę się pospieszyć.

Gry dostępne w ramach PS Plus na wrzesień 2021:

  • Overcooked! All You Can Eat (PS5)
  • Hitman 2 (PS4)
  • Predator: Hunting Grounds (PS4)

Gry w PS Plus na październik 2021:

Od jutra (5 października 2021), od południa będzie można przypisać do swoich bibliotek kolejne 3 gry. Co takiego czeka Plusowiczów w październiku?

  • Hell Let Loose (PS5)
  • Mortal Kombat X (PS4)
  • PGA TOUR 2K21 (PS4)

Wielu graczy narzeka na dobór powyższych tytułów. Największe kontrowersje budzi Mortal Kombat X, który jest w pakiecie PlayStation Plus Collection. W związku z tym subskrybenci Plusa posiadają już tę grę, jeśli posiadają konsolę PS5. W zasadzie można mówić, że jest to w takim razie prezent tylko dla właścicieli old-gena.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się