Playstation może wskrzesić kolejną, kultową markę

Sly Cooper siedzi na wierzchołku dachu i obserwuje okolicę
PS4 PS5

O wieściach na temat kolejnej odsłony serii Sly Cooper plotkowało się od dłuższego czasu. Tym razem głos w sprawie zabrał znany insider, który powołuje się na swoje źródło w samym Sony.

Legendarna już seria z szopem Sly-iem dalej jest w sercach wielu graczy PlayStation. Wygląda na to, że kolejna odsłona wydaje się być czymś coraz bardziej prawdopodobnym. Rzućcie okiem na treść dzisiejszego tweeta opublikowanego przez Shpeshal Nicka:

Hej fani Sly’a. Chyba jakieś dobre wieści? Moje „normalne” źródło Sony (pierwotnie zostało poinformowane przez nowsze źródło) właśnie potwierdziło mi, że Sly rzeczywiście wraca. To wszystko. To dosłownie wszystko. Po prostu aktualizacja, ponieważ wielu z was nadal wysyła do mnie prywatne wiadomości do dnia dzisiejszego.

– pisze Shpeshal_Nick na Twitterze

Jeszcze niedawno na PlanetaGracza.pl opublikowano tekst na temat wielu easter eggów ukrytych w jednej z ostatnich reklam PlayStation. Między innymi pojawiło się tam nawiązanie do Final Fantasy XVI i właśnie serii Sly Cooper. Czyżby rzeczywiście tamte smaczki miały wskazywać na niedalekie premiery tychże gier? Ciekawi mnie sprawa tego, czy w przypadku Coopera można mówić o kontynuacji, czy raczej o remake’u którejś ze wcześniejszych odsłon. Liczę na to pierwsze, ale i tym drugim bym nie pogardził. Szczególnie w sytuacji, gdy ostatnio Sony przejęło Bluepoint Games.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie