FIFA 22 - stadion chelsea f c

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

FIFA 22 dostała bardzo dziwny pakiet przedmiotów kosmetycznych. Do tanich nie należy

W FIFA 22 nie zabraknie motywów przewodnich sezonów rozgrywek. Pierwszym z nich jest Mechaniczna Dusza Mirai, który skupia się na stylistyce anime oraz mechach.

Na wstępie jednak zaznaczę, że pełen zestaw przedmiotów kosmetycznych kosztuje 1 500 FIFA Points. Najbardziej opłacalną paczką jest pakiet 1 600 FIFA Points, który kosztuje 65 zł. W związku z tym tanio nie jest, ale znajdą się pewnie i tacy, którzy zakupią wszystko. Nie ma najmniejszego problemu, aby zakupić indywidualnie każdy z poniższych przedmiotów, dzięki czemu można wydać znacznie mniej. Rzućcie okiem na poniższą listę „kosmetyków” do zgarnięcia.

FIFA 22 - Mirai's Mecha Soul - przedmioty
Źródło: Pledge Times
  • Mirai’s Two-Stick Banners
  • Mirai’s Mecha Soul TIFO
  • Mirai’s Mecha Soul XL TIFO
  • Motyw stadionu Mirai
  • Mirai’s Mecha Soul Crest
  • Mirai’s Mecha Soul Home Kit
  • Mirai’s Mecha Soul Away Kit
  • Mirai’s Pitch Trophy
  • Mirai’s Mecha Soul VIP Area

Być może wielu z Was nie spodziewało się, że najnowsza odsłona piłkarskiego cyklu od EA Sports zwiąże się w pierwszym pakiecie z anime i mechami, aczkolwiek myślę, że i tak spore grono graczy skorzysta z dobrodziejstw zaoferowanych przez twórców. W sieci nie brakuje głosów internatów, którym nie podoba się wybrana przez twórców tematyka pierwszego sezonu. Przykład z Reddita zawiera znacznie więcej podobnych komentarzy.

Co to za g*wno…? Grupa docelowa EA to 9-latki? Oni naprawdę zapłacili komuś, aby wyjść i wyprodukować to z przekonaniem, że to będzie w sprzedaży. Mam 25 lat i widząc to pomyślałem, że jestem trochę za stary, żeby grać w tę grę, nie będę kłamać.

– pisze Banterlad101 na Reddicie

A Wam jak się podoba zawartość omawianego pakietu z FIFA 22?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się