Nowa aktualizacja do Kena: Bridge of Spirits pozwala na granie offline, ale tylko niektórym

kena
PC PS4 PS5

Twórcy Kena: Bridge of Spirits nie ustają w naprawianiu gry i dodawaniu do niej nowych elementów. Najnowsza aktualizacja m.in. poprawia stabilność gry w trakcie walki z ostatnim bossem i dodaje opcję zabawy offline.

Świetnie przyjęty debiut studia Ember Lab dostał wysokie noty, jednak gra niepozbawiona jest drobnych wad. Te natury technicznej twórcy starają się regularnie naprawiać za sprawą aktualizacji. Co przynosi patch 1.08?

Kena: Bridge of Spirits z możliwością zabawy offline na PC

Bodaj najważniejszą nowością, o jaką zadbali twórcy, jest tryb zabawy offline. Co szczególnie istotne, nie pozbawi nas to możliwości zdobywania osiągnięć, gdyż te dostaniemy od razu, gdy tylko ponownie zalogujemy się do gry. Niestety, opcja offline dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy PC.

Twórcy podkreślają, że skupiają się na dokładnym słuchaniu graczy. Dlatego też za sprawą najnowszej aktualizacji poprawiono parę bugów czy ogólną stabilność gry w trakcie walki z ostatnim bossem.

Zmiany w aktualizacji 1.08 do Kena: Bridge of Spirits:

  • Dodano tryb zabawy offline dla PC. Zdobyte w jego trakcie osiągnięcia zostaną odblokowane po zalogowaniu się do gry;
  • Możliwość regulacji intensywności motion blur;
  • Naprawiono buga powodującego, że Kena zaczyna zwalniać albo staje, gdy powinna biec;
  • Naprawiono nieprawidłowo wyświetlaną liczbę Rot w Wiosce. Problem nie powinien znów się pojawiać, a poprzednie zapisy gry powinny się naprawić;
  • Poprawiono stabilność gry w trakcie walki z ostatnim bossem;
  • Naprawiono animację łamanej tarczy;
  • Parę drobnych poprawek animacji i kolizji obiektów.

Kena: Bridge od Spirits miała premierę na PC, PS4 i PS5 21 września bieżącego roku. Na platformie PC produkcja aktualnie dostępna jest wyłącznie w Epic Games Store.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie