Laleczka Chucky niedługo powróci w serialu. Nowy zwiastun nastraja pozytywnie

Serial Chucky - kadr
Filmy i seriale

Jeśli czekacie na serial Chucky, możecie już zacierać ręce. W sieci pojawił się kolejny, świeżutki zwiastun nadchodzącego widowiska.

Premiera Chucky odbędzie się 12 października na Syfy, więc już za niedługo. Najnowszy materiał przybliża nam postać morderczej laleczki oraz prezentuje parę efektownych scen – w tym oczywiście zabawy ostrymi narzędziami.

Serial przedstawi historię znaną fanom filmowych oryginałów. Laleczka Chucky ponownie zapoluje na ludzi i nie zabraknie fontann krwi oraz koncertów krzyków bólu i przerażenia.

Za serial odpowiada Don Mancini, czyli twórca filmów z Chucky w roli głównej. Dodatkowo na planie zdjęciowym udało się zebrać paru aktorów z wcześniejszych produkcji, w tym, użyczającego swojego głosu morderczej laleczce, Brada Dourifa. W rolach głównych ujrzymy też Zackarego Artura, Teo Brionesa, Fionę Dourif i Jennifer Tilly.

Miejmy nadzieję, że Serial Chucky sprosta oczekiwaniom. Jakby nie patrzeć, tytułowa laleczka to jedna z najbardziej kultowych postaci, jakie pojawiały się na ekranach miłośników grozy. Oczekiwania wobec serialu z jej udziałem są bardzo duże i pozostaje trzymać kciuki, aby na sporych nadziejach się nie skończyło.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie