Piłkarz z FIFA 22, Yennefer blondynka i Dani z Far Cry 6

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – seria FIFA może zmienić nazwę, Yennefer przefarbowana na blond i premiera Far Cry 6

Dziś premiera gry Far Cry 6! Tego czwartku na łamach naszego serwisu powstało kilka artykułów na jego temat. Wiedzieliście, że i w tej części możliwe jest do odblokowania sekretne zakończenie?

Odnaleźliśmy ciekawego moda do Wiedźmina 3, który pozwala zmienić Yennefer kolor jej włosów. Czarodziejka jako blondynka wygląda zupełnie inaczej. Zachęcamy do pobrania, jeśli podoba Wam się w takiej formie.

Przedstawiciel EA Sports podzielił się w sieci rozważeniami na temat odejścia od nazwy FIFA w jednej z najpopularniejszych serii gier o piłce nożnej. Czy do tego dojdzie? Czas pokaże. Poniżej znajdziecie resztę najciekawszych gamingowych newsów. Przeczytaliście już wszystko?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się