Riders Republic czeka sporo nowości po premierze. Ubi przedstawia plany

Riders Republic - grafika
PC PS4 PS5 Stadia Xbox Series Xbox Series S XOne

Riders Republic debiutuje już 28 października, a więc za parę tygodni. Ubisoft przybliżyło właśnie swoje ambitne plany na rozwój tej szalonej produkcji po jej premierze.

Rozgrywki po premierze rozpoczną się z pre-sezonem. Będzie to standardowy wariant zabawy z bazową paczką zawartości. Poten jednak zaczną się kolejne sezony.

Kolejnym etapem rozwoju Riders Republic będzie Winter Bash, które wprowadzi nowe tryby sieciowe oraz specjalne wydarzenia z unikatowymi aktywnościami i nagrodami. Dodatkowo pojawi się system postępów przypominający nieco battle pass.

Drugi sezon nazwano Showdown Time. Jak sama nazwa wskazuje, do gry trafi wówczas tryb Showdown, w którym gracze zmierzą się ze sobą w sześcioosobowych zespołach.

Trzeci, ostatni z ujawnionych sezonów również zaoferuje sporo świeżych elementów. Pojawi się nowy sport, jazda na BMX-ie, a także nowe mapy oraz wydarzenia z nagrodami.

To dopiero pierwsza partia wieści o rozwoju gry. Ubisoft ma w zanadrzu więcej konkretów, ale póki co musimy uzbroić się w cierpliwość. Jeśli planujecie zakup, raczej nie będziecie się nudzić na parę ładnych miesięcy po premierze.

Gra zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Google Stadia.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie