Battlefield 2042 - tornado w grze

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nie minęły nawet pełne 24 godziny, a już są pierwsze cheaty do bety BF2042

Znany insider branży growej poinformował, że natrafił już na dwóch producentów cheatów do bety Battlefield 2042. Ta ruszyła wczoraj i do tej pory mogli w nią zagrać tylko osoby zamawiające pre-order lub korzystające z EA Play.

Mowa oczywiście o nie kto innym. jak o samym Tomie Hendersonie, który w ostatnich miesiącach opublikował po prostu ogrom informacji odnośnie nadchodzącego BF-a. Niestety, jego dzisiejszy tweet nie napawa optymizmem:

Co najmniej dwóch indywidualnych hakerów oferuje teraz wallhack, aimbot i kilka innych cheatów dla #BATTLEFIELD2042.

Easy Anti-Cheat został złamany dla #Battlefield 2042.

Jeszcze dziś będę miał więcej szczegółów.

– pisze Tom Henderson na Twitterze
Battlefield 2042 - aimbot - PG
Źródło: Tom Henderson Twitter

Pliki obecnie udostępnionej wersji testowej gry Battlefield 2042 mają kilka miesięcy. Istnieje szansa, że w związku z tym te były o wiele łatwiejsze do złamania, co za tym idzie, nie powinno być ewentualnych powodów do obaw w sprawie stanu gry na jej premierę. Jest to jednak na ten moment tylko gdybanie i ciężko przewidzieć, co tak naprawdę wydarzy się w listopadzie.

Co ciekawe, to nie pierwsza sytuacja, gdy przed premierą BF2042 tworzone są cheaty. Ponad miesiąc temu mogliście przeczytać na temat stworzenia oprogramowania do oszustw na bazie kodu gry z wersji z zamkniętych testów. Być może to właśnie dzięki poprzednim pracom udało się tak szybko złamać kod bety.

Natrafiliście już może na jakiegoś cheatera?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się