Nie minęły nawet pełne 24 godziny, a już są pierwsze cheaty do bety BF2042

Battlefield 2042 - tornado w grze
PC

Znany insider branży growej poinformował, że natrafił już na dwóch producentów cheatów do bety Battlefield 2042. Ta ruszyła wczoraj i do tej pory mogli w nią zagrać tylko osoby zamawiające pre-order lub korzystające z EA Play.

Mowa oczywiście o nie kto innym. jak o samym Tomie Hendersonie, który w ostatnich miesiącach opublikował po prostu ogrom informacji odnośnie nadchodzącego BF-a. Niestety, jego dzisiejszy tweet nie napawa optymizmem:

Co najmniej dwóch indywidualnych hakerów oferuje teraz wallhack, aimbot i kilka innych cheatów dla #BATTLEFIELD2042.

Easy Anti-Cheat został złamany dla #Battlefield 2042.

Jeszcze dziś będę miał więcej szczegółów.

– pisze Tom Henderson na Twitterze
Battlefield 2042 - aimbot - PG
Źródło: Tom Henderson Twitter

Pliki obecnie udostępnionej wersji testowej gry Battlefield 2042 mają kilka miesięcy. Istnieje szansa, że w związku z tym te były o wiele łatwiejsze do złamania, co za tym idzie, nie powinno być ewentualnych powodów do obaw w sprawie stanu gry na jej premierę. Jest to jednak na ten moment tylko gdybanie i ciężko przewidzieć, co tak naprawdę wydarzy się w listopadzie.

Co ciekawe, to nie pierwsza sytuacja, gdy przed premierą BF2042 tworzone są cheaty. Ponad miesiąc temu mogliście przeczytać na temat stworzenia oprogramowania do oszustw na bazie kodu gry z wersji z zamkniętych testów. Być może to właśnie dzięki poprzednim pracom udało się tak szybko złamać kod bety.

Natrafiliście już może na jakiegoś cheatera?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie