Gran Turismo 7 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gran Turismo 7 wita kolejnego partnera nowym zwiastunem

Twórcy Gran Turismo 7 zapowiedzieli współpracę z kolejnym partnerem. Polyphony Digital ogłosiło, że w grze pojawią się hamulce firmy Brembo.

Na potrzeby ogłoszenia przygotowano też specjalny, krótki zwiastun. Mało w nim materiałów z rozgrywki, ale to całkiem klimatyczne wideo.

Współpraca zaowocuje wyróżnieniem produktów Brembo w sklepie z częściami oraz pojawieniem się historii marki w wirtualnym muzeum. Dodatkowo na torach pojawią się banery z logo firmy.

Do faktu nawiązania współpracy odniosło się również samo Brembo. Szef firmy podzielił się krótką notką dotyczącą umowy z Polyphony Digital.

Jesteśmy szczególnie dumni, że możemy dostarczyć unikalne układy hamulcowe Brembo do serii Gran Turismo. Ta kultowa seria symulatorów jazdy samochodem zbudowała silną społeczność milionów graczy na całym świecie od czasu jej powstania prawie 25 lat temu. Dla firmy Brembo, ta współpraca stanowi wyjątkową okazję, aby dotrzeć do młodszych pokoleń, co jest zgodne z naszą wizją „Przekształcanie energii w inspirację”. Z asfaltu toru, osiągi i design naszych systemów stały się teraz częścią wirtualnego świata Gran Turismo 7. Naszą ambicją jest dalsze wzbogacanie wrażeń płynących z gry, tak jak to się dzieje w rzeczywistości.

– powiedział Daniele Schillaci, CEO Brembo

Gran Turismo 7 zadebiutuje 4 marca 2022 roku. Jeśli rozważacie zakup przed premierą, w tym artykule znajdziecie opisy każdego z dostępnych wydań gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się