Call of Duty Warzone Black Ops Cold War - Ghostface robi "ciiiii" z nożem w ręce

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Do CoD: Warzone i Cold War zmierzają gwiazdy kina horrorowego. Szykujcie punkty na Ghostface’a

Już niedługo rozpocznie się tegoroczny event halloweenowy w Call of Duty: Warzone i Black Ops Cold Ward. Twórcy gry pokazali już, jaką horrorową twarz ujrzymy podczas zbliżających się rozgrywek. Oh, będzie dużo krzyku.

I tym razem w drugiej połowie października trafi do gry postać znana z kolejnego, filmowego klasyka. Rok temu można było we wspólnej rozgrywce natrafić m.in. na Billy’ego The Puppeta. Tegoroczna edycja wydarzenia przyniesie ze sobą Ghostface’a we własnej osobie, czyli mordercę znanego z filmu Piła, choć pewnie znajdą się i tacy, co kojarzą bohatera ze Strasznego Filmu. Poniżej możecie zobaczyć dwa nagrania przedstawiające go w akcji.

Na szczęście to nie koniec. Wiadomym jest też, że w grze pojawi się także skórka ze słynnego Donnie Darko – informuje Bloody-Disgusting. Na ten moment jednak nie wiadomo za wiele na jej temat, ponieważ nie została jeszcze zaprezentowana.

Do startu eventu pozostały prawie dwa tygodnie, więc jest sporo czasu i na jej pokazanie. Nieznane też są obecnie ceny obu pakietów, choć można się spodziewać, że raczej tanio nie będzie. Skórki do Call of Duty: Warzone czy Black Ops Cold War potrafią kosztować nawet po kilkadziesiąt złotych, choć zwykle jest też możliwość ich zakupu za walutę zdobywaną w grze. Większość graczy jednak decyduje się zużywać ją na karnet bojowy.

Co sądzicie o zaprezentowanym wyżej skinie? Będziecie na niego polować, a może przejdziecie obok niego obojętnie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się