Battlefield 2042 - zrzut ekranu z rakietą

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gracze BF2042 bawią się w astronautów i odlatują do nieba wraz z rakietą. Zobaczcie nagrania

Beta Battlefield 2042 trwa w najlepsze. Gracze mają do dyspozycji tylko jedną mapę, co sprawia, że chętniej eksperymentują z jej elementami. Jednym z ciekawszych elementów miejscówki jest kosmodrom.

To właśnie z pomocą portu kosmicznego, gracze mogą dosłownie polecieć do nieba. W pewnym momencie obecna na mapie rakieta (jeśli akurat się nie rozbije) startuje i odlatuje w kosmos. Co ciekawe, gracze mogą się jej złapać przy pomocy kotwiczki, którą posiada jedna z postaci. Jeśli się to uda, szczęśliwy gracz może polecieć do nieba. Dodatkowo możliwe jest wylądowanie na jednym z elementów rakiety i odlecenie bez pomocy kotwiczki.

Niestety, niemożliwe jest wylecenie poza naszą piękną planetę. W pewnym momencie gracz zatrzyma się w powietrzu i albo zacznie spadać w dół, albo utknie na niebie i będzie musiał się odrodzić. Kto wie, może w przyszłości lot w kosmos będzie możliwy dzięki specjalnemu easter eggowi? Seria Battlefield przecież słynie z takich smaczków.

Jeśli jesteście ciekawi, jak wypada beta Battlefield 2042 w praktyce, w tym artykule przeczytacie o moich pierwszych wrażeniach. Gra zadebiutuje 19 listopada na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się