Fortnite prawie jak Netflix. Koszmarów Czar 2021 z nowymi skórkami, trybami i kinem w grze

fortnite koszmarow czar 2021
Mobile PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Coroczne wydarzenie Halloweenowe w Fortnite powraca także w 2021 roku. Epic Games zapowiedziało szereg atrakcji, takich jak nowe tryby, skórki, a nawet… specjalne kino.

Halloween to ten szczególny okres w roku, gdy wiele popularnych gier online przeobraża się w coś pokroju domów grozy z wesołych miasteczek. Epic Games zapowiedziało tegoroczną edycję Koszmarów Czar.

Fortnite Koszmarów Czar 2021 to dość pokaźna lista nowości

Twórcy popularnej multiplayerowej gry battle royale przedstawili nowości, jakie czekają na graczy w tegorocznej edycji Koszmarów Czar. Jest to specjalny event Halloweenowy, w ramach którego raczej nie powinniśmy narzekać na nudę.

Przede wszystkim pojawią się nowe mapy i tryby nawiązujące do święta. Tym razem nie odpowiada za nie sam Epic, bo poproszono o ich stworzenie społeczność. Efekty pracy wielu fanów marki już teraz można wypróbować w menu trybów gry.

Fortnite to nie tylko strzelanie i budowanie, ale również… skórki. Tych nie mogło przecież zabraknąć w specjalnym wydarzeniu Halloweenowym. Dlatego regularnie, przez cały miesiąc, do gry trafiać będą nowe przedmioty kosmetyczne, w tym inspirowane klasykami filmowymi, jak choćby Mumia czy Frankenstein.

Do gry od pewnego czasu trafiają sześciany – związana z nimi opowieść również ma doczekać się rozwinięcia. Już teraz wiemy, że w grze pojawią się nowe zadania z nagrodami i bronie.

Chyba najciekawszą nowością w tegorocznym Koszmarów Czar są pokazy krótkometrażowych filmów w ramach trzeciej odsłony cyklu Short Nite. Tym razem twórcy będą wyświetlać w grze krótkie metraże „przerażających” filmów animowanych, choć nie znamy dokładnie tytułów lub ich autorów. Co ciekawe, w tym roku specjalna firma zajmująca się tworzeniem map w Fortnite na zamówienie, zajęła się zorganizowaniem specjalnego kina. To właśnie w nim gracze będą mogli odtwarzać filmy w formie VOD lub po prostu oglądać je zapętlone w głównej sali.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie