Oto zwiastun nowego Paranormal Activity z datą premiery i dziwnymi zbliżeniami na twarze

Paranormal Activity Next of Kin
Filmy i seriale

Fani horroru, możecie powoli zacierać ręce. Paranormal Activity Next of Kin dostało właśnie nowiutki, dłuższy zwiastun. Wraz z nim poznaliśmy datę premiery.

Datę debiutu widowiska zaplanowano na 29 października, choć film na początku zadebiutuje tylko w USA. Jak już wiemy od czasu poprzedniego zwiastuna, Next of Kin ukaże się tylko i wyłącznie na platformie Paramount+, która na ten moment nie jest dostępna w Polsce. Możliwe jednak, że film obejrzymy za pośrednictwem SkyShowtime, które pojawi się w naszym kraju w przyszłym roku.

Przyznam, że zwiastun nastraja pozytywnie. Choć Paranormal Activity lata świetności ma dawno za sobą, Next of Kin prezentuje się według mnie bardzo ciekawie. Na dobrą sprawę mamy tu przyjemną zmianę klimatu, która idzie jednak nadal w parze z konwencją found footage. Myślę też, że te głupiutkie, często komiczne zbliżenia na twarze i nienaturalnie znośne jak na found footage kadry wciąż mają swój urok.

Nadal nie nastawiam się, że Next of Kin będzie wybitnym horrorem, ale fani podgatunku i marki mają na co czekać. Kto wie, może jednak czeka nas bardzo miłe zaskoczenie. Miejmy nadzieję, że film będzie można obejrzeć legalnie w Polsce jeszcze w przyszłym roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie