Paranormal Activity Next of Kin

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Oto zwiastun nowego Paranormal Activity z datą premiery i dziwnymi zbliżeniami na twarze

Fani horroru, możecie powoli zacierać ręce. Paranormal Activity Next of Kin dostało właśnie nowiutki, dłuższy zwiastun. Wraz z nim poznaliśmy datę premiery.

Datę debiutu widowiska zaplanowano na 29 października, choć film na początku zadebiutuje tylko w USA. Jak już wiemy od czasu poprzedniego zwiastuna, Next of Kin ukaże się tylko i wyłącznie na platformie Paramount+, która na ten moment nie jest dostępna w Polsce. Możliwe jednak, że film obejrzymy za pośrednictwem SkyShowtime, które pojawi się w naszym kraju w przyszłym roku.

Przyznam, że zwiastun nastraja pozytywnie. Choć Paranormal Activity lata świetności ma dawno za sobą, Next of Kin prezentuje się według mnie bardzo ciekawie. Na dobrą sprawę mamy tu przyjemną zmianę klimatu, która idzie jednak nadal w parze z konwencją found footage. Myślę też, że te głupiutkie, często komiczne zbliżenia na twarze i nienaturalnie znośne jak na found footage kadry wciąż mają swój urok.

Nadal nie nastawiam się, że Next of Kin będzie wybitnym horrorem, ale fani podgatunku i marki mają na co czekać. Kto wie, może jednak czeka nas bardzo miłe zaskoczenie. Miejmy nadzieję, że film będzie można obejrzeć legalnie w Polsce jeszcze w przyszłym roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się