Kylian Mbappe zaprezentowany w FIFA 22

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dzięki pierwszej aktualizacji FIFA 22 będziecie strzelać więcej bramek

FIFA 22 dostała właśnie pierwszą aktualizację. Jest ona już dostępna na PC, a niedługo trafi na konsole PlayStation oraz Xbox. Zmian zdecydowanie nie brakuje.

Aktualizacja „TU #1” wprowadza sporo poprawek rozgrywki oraz eliminuje liczne błędy. Wiele z nich było zgłaszanych przez graczy i EA Sports postanowiło na nie zareagować przy okazji szykowania pierwszego patcha.

Opis aktualizacji wskazuje, że będzie nam nieco łatwiej strzelać bramki. Wszystko za sprawą zmniejszenia efektywności bramkarzy, którzy będą bronić strzałów lecących w któreś z okienek. Tyczy się to strzałów oddanych z pola karnego, a konkretnie z 11 metra od bramki.

Częściej będziemy też świadkami fauli – przynajmniej tych uznanych przez sędziego. Jeśli gracz celowo spowoduje kolizję z przeciwnym bramkarzem, będzie miał większą szansę na zostanie ukaranym przez sędziego. Z drugiej strony, jeśli wejdziemy tylko w lekki fizyczny kontakt z przeciwnikiem, po aktualizacji szansa na faul będzie mniejsza.

Wprowadzono także parę innych, mniejszych zmian. PS5 otrzyma kolejną opcję ustawienia kontrolera, usprawniono interfejs, wprowadzono udoskonalenia paru trybów gry i wiele, wiele więcej. Aktualizacja TU #1 jest ogromna. Nic dziwnego, bowiem całkiem przychylne oceny FIFA 22 nie sprawiają, że jest to gra bez wad.

Pełną listę zmian oraz poprawek znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się