The Dark World: Karma wygląda, jakby Incepcję stworzył Kojima. Mamy nowy zwiastun

the dark world karma
PC

W sieci pojawił się nowy zwiastun nadchodzącego horroru psychologicznego The Dark World: Karma. Zapowiada się na piękną grę z ciekawą historią.

Nowa gra od Pollard Studio wygląda, jakby Incepcja była horrorem stworzonym przez Hideo Kojimę. A to chyba bardzo mocny komplement.

The Dark World: Karma na nowym zwiastunie

W trakcie Tokyo Games Show 2021 Pollard Studio podzieliło się nowym zwiastunem swojej nadciągającej produkcji, The Dark World: Karma. Twórcy uruchomili już stronę produktu na Steam, dzięki czemu dowiedzieliśmy się czegoś na temat tego świetnie zapowiadającego się horroru.

W grze wcielimy się w oficera śledczego, który stracił pamięć i nie pamięta nawet, kim jest. Ruszymy więc na poszukiwanie wspomnień, wykonując zlecenia dla tajemniczej firmy, a także wędrując przez umysły innych osób. Twórcy podkreślają, że skupili się na psychologicznym aspekcie strachu.

Oglądając zwiastun, od razu zauważamy wysokiej jakości oprawę wizualną. W produkcji istotną rolę odegrać ma też dźwięk. Nie zabraknie potworów ani innych niebezpieczeństw, przed którymi będziemy musieli uciekać. Lokacje mają być generowane losowo, więc w ciemnościach to właśnie dźwięk będzie naszym sprzymierzeńcem.

Będziemy rozwiązywać zagadki środowiskowe, aby posunąć się naprzód w naszym śledztwie. Istotne okaże się własnoręczne zdobywanie informacji istotnych dla kluczowych postaci czy całej fabuły, aby znaleźć wyjście z tego mrocznego świata.

Niestety, nie znamy dokładnej daty premiery, oprócz dość ogólnikowego „2022”. Na początku gra zadebiutuje na PC, aby później dostać porty na „wszystkie konsole”. Cokolwiek to znaczy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie