the dark world karma
0 komentarzy

The Dark World: Karma wygląda, jakby Incepcję stworzył Kojima. Mamy nowy zwiastun

W sieci pojawił się nowy zwiastun nadchodzącego horroru psychologicznego The Dark World: Karma. Zapowiada się na piękną grę z ciekawą historią.

Nowa gra od Pollard Studio wygląda, jakby Incepcja była horrorem stworzonym przez Hideo Kojimę. A to chyba bardzo mocny komplement.

The Dark World: Karma na nowym zwiastunie

W trakcie Tokyo Games Show 2021 Pollard Studio podzieliło się nowym zwiastunem swojej nadciągającej produkcji, The Dark World: Karma. Twórcy uruchomili już stronę produktu na Steam, dzięki czemu dowiedzieliśmy się czegoś na temat tego świetnie zapowiadającego się horroru.

W grze wcielimy się w oficera śledczego, który stracił pamięć i nie pamięta nawet, kim jest. Ruszymy więc na poszukiwanie wspomnień, wykonując zlecenia dla tajemniczej firmy, a także wędrując przez umysły innych osób. Twórcy podkreślają, że skupili się na psychologicznym aspekcie strachu.

Oglądając zwiastun, od razu zauważamy wysokiej jakości oprawę wizualną. W produkcji istotną rolę odegrać ma też dźwięk. Nie zabraknie potworów ani innych niebezpieczeństw, przed którymi będziemy musieli uciekać. Lokacje mają być generowane losowo, więc w ciemnościach to właśnie dźwięk będzie naszym sprzymierzeńcem.

Będziemy rozwiązywać zagadki środowiskowe, aby posunąć się naprzód w naszym śledztwie. Istotne okaże się własnoręczne zdobywanie informacji istotnych dla kluczowych postaci czy całej fabuły, aby znaleźć wyjście z tego mrocznego świata.

Niestety, nie znamy dokładnej daty premiery, oprócz dość ogólnikowego „2022”. Na początku gra zadebiutuje na PC, aby później dostać porty na „wszystkie konsole”. Cokolwiek to znaczy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się