DoGRYwka – dziś premiera odpicowanego Death Stranding, AI poprawia twarze w Wiedźminie 3 i niezłe bryki z GT7 w 4K

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Geralt w polu ciągnie płotkę - główny bohater Death Stranding Director's Cut z dzieckiem w słoiku w rękach i Toyota Supra GT500 ’97 (Castrol Tom’s) jedzie po torze
PC PS4 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Dziś premiera Death Stranding Director’s Cut na konsoli PS5. Gra doczekała się wielu pozytywnych ocen wśród recenzentów, a nie zabrakło także kilku piątkowych artykułów na jej temat. Wiedzieliście, że przejście na to wydanie z „podstawowego” jest niezwykle tanie?

Do sieci trafiły nowe screenshoty z Gran Turismo 7, które przedstawiają 3 samochody możliwe do otrzymania w ramach bonusu do pre-orderu. Nie zabrakło także ujęć ukazujących zaawansowany system pogodowy. Wszystko w 4K!

Po prostu nie można przejść obojętnie ulepszonych twarzy z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wszystko jest owocem mocy pewnego AI, które sprawiło, że ludzie z rodzimej produkcji wyglądają jeszcze bardziej realistycznie. Przed rozpoczęciem weekendu rekomendujemy zapoznać się również z pozostałymi, najciekawszymi newsami ze świata gamingu. Całość znajdziecie poniżej:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie