Wiedźmin 3: Dziki Gon - Geralt w polu ciągnie płotkę - główny bohater Death Stranding Director's Cut z dzieckiem w słoiku w rękach i Toyota Supra GT500 ’97 (Castrol Tom’s) jedzie po torze

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

DoGRYwka – dziś premiera odpicowanego Death Stranding, AI poprawia twarze w Wiedźminie 3 i niezłe bryki z GT7 w 4K

Dziś premiera Death Stranding Director’s Cut na konsoli PS5. Gra doczekała się wielu pozytywnych ocen wśród recenzentów, a nie zabrakło także kilku piątkowych artykułów na jej temat. Wiedzieliście, że przejście na to wydanie z „podstawowego” jest niezwykle tanie?

Do sieci trafiły nowe screenshoty z Gran Turismo 7, które przedstawiają 3 samochody możliwe do otrzymania w ramach bonusu do pre-orderu. Nie zabrakło także ujęć ukazujących zaawansowany system pogodowy. Wszystko w 4K!

Po prostu nie można przejść obojętnie ulepszonych twarzy z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wszystko jest owocem mocy pewnego AI, które sprawiło, że ludzie z rodzimej produkcji wyglądają jeszcze bardziej realistycznie. Przed rozpoczęciem weekendu rekomendujemy zapoznać się również z pozostałymi, najciekawszymi newsami ze świata gamingu. Całość znajdziecie poniżej:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się