Co z betą Battlefield 2042? Informator wskazuje nowe daty

Battlefield 2042 - Vikus Casper Van Daele - concept art - pg
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Choć beta gry Battlefield 2042 pierwotnie miała odbyć się we wrześniu 2021 roku, na ten moment taki scenariusz wydaje się być wątpliwym. Znany insider twierdzi jednak, że wcale nie będzie trzeba czekać tak długo na sprawdzenie produkcji.

Głos w sprawie otwartych testów nowego BF-a ponownie zajął Tom Henderson, który już wcześniej doniósł sporo informacji na ten temat. Wcześniej był pewien, że dosłownie w momencie pisania tego artykułu moglibyśmy wszyscy biegać po mapach z najnowszej produkcji studia DICE. Tym razem podaje, że Capture event rozpocznie się 4 października. Nieco później, 6 października, gracze nareszcie mieliby możliwość wejścia do bety w ramach wczesnego dostępu, a 8 października już każdy mógłby sprawdzić grę.

  • Capture event – 4 października 2021
  • Early Access – 6 października 2021
  • Open Access – 8 października 2021

Rekomenduję jednak brać poprawkę na to, że niekoniecznie i te daty potwierdzą się. Poprzednio Henderson informował, że start bety według jego źródeł zaplanowano na 23 października. Ten nawet zarzekał się, że jeśli tak nie będzie, to rozda 7 sztuk Battlefield 2042. Rzeczywiście nie rozdał 7 kopii… rozdaje 10, a losowanie już miało miejsce. Być może rzeczywiście pierwotnie Tom miał rację z poprzednim terminem, aczkolwiek jego przesunięcie wynika z opóźnienia samej premiery. Myślę, że dokładnie tak mogło być.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie