Ubisoft - Pagan Min

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

Nowe gry Ubisoftu zaczynają wyciekać. Czym są tajemnicze projekty?

W sieci pojawił się przeciek ujawniający nowe projekty firmy Ubisoft. Deweloperzy zareagowali na nowe doniesienia usuwając je.

Usunięto konkretnie wpisy Pavla Djundika. Programista jest autorem serwisu SteamDB i dokopał się do listy nieujawnionych gier Ubisoftu, które znalazły się wśród tytułów wyciekłych z serwerów firmy NVIDIA.

Oto nazwy projektów, które znalazły się na listach z przecieku:

  • Meteor – studio Sofia
  • Project Q – nieokreślone studio
  • Over – studio Paris
  • Orlando – studio Ivory Tower

Meteor to najpewniej duży dodatek do Assassin’s Creed Valhalla. Wskazują na to liczne przecieki, a dodatkowo samo Ubi potwierdziło, że szykuje przynajmniej jeden dodatek. Co więcej, Ubi Sofia faktycznie pracuje przy grach z serii Assassin’s Creed, a zapowiedź nowego dodatku zawiera wątek meteorytu.

Ivory Tower to studio zajmujące się serią The Crew. Najprawdopodobniej Project Orlando to dodatek do The Crew 2 lub zupełnie nowa odsłona serii. Nie dajcie się zmylić, informatorzy wskazują, że „dwójka” przy tytule nie ma większego znaczenia.

Pozostałe z powyższych projektów to jedna wielka niewiadoma. Gracze spekulują, że Project Q to gra Star Wars od Ubisoft Massive. Brak jednak konkretnych dowodów wskazujących na to, że faktycznie chodzi o ten tytuł. Project Over to podobny przypadek, na temat którego trudno spekulować.

Więcej szczegółów odnośnie powyższych projektów powinniśmy poznać za jakiś czas. Pamiętajcie, że nie wszystkie z nich muszą ostatecznie trafić na rynek. W przecieku pojawiają się również takie gry, które mogą nigdy nie ujrzeć światła dziennego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się