Promocje dnia - PS Store, Battlefield 4 i Xbox Series X

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Promocje dnia – darmowe DLC do Battlefield 4, Xbox Series X znów dostępny i okazje na weekend w PS Store

Marzy Wam się nowa, tania gra prosto z PS Store? A może macie ochotę na powrót do Battlefield 4 z darmowym DLC? Znajdzie się nawet coś dla graczy, którzy poszukują Xbox Series X. Powitajcie nowe promocje dnia.

Dzisiaj okazji zdecydowanie nie brakuje. Można upolować PS5 w niezłych cenach i znajdą się też zestawy z Xbox Series X, a także „gołe” Series S. Co więcej, pojawiło się kilka dobrych okazji na gry.

Wielkie wyprzedaże w PS Store

W PS Store trwa kilka wyprzedaży jednocześnie. Jeśli nie macie akurat w co grać, możecie zapoznać się ze świeżutkimi przecenami od PlayStation. Niektóre okazje są bardzo, ale to bardzo dobre.

DLC do Battlefield 4 za darmo

Battlefield 4 lata świetności ma już za sobą, ale do dziś przyciąga wielu, wielu graczy na serwery. EA udostępniło całkowicie za darmo jedno z mniejszych DLC.

Xbox Series X dostępny na Amazonie

Po licznych problemach z dostępnością, wreszcie da się kupić Xbox Series X. Konsola Microsoftu jest już nieco łatwiejsza do zgarnięcia, choć nie warto zwlekać z zakupem, jeśli bardzo Wam zależy. Nie wiadomo, kiedy trafi znów do sprzedaży.

Promocje dnia – tanie telewizory, dostępne konsole PS5 i okazje na gry

Wszystkie wymienione promocje są aktualne w chwili publikacji artykułu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się