Bayonetta 3 - protagonistka

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nareszcie! Bayonetta 3 na porywającej rozgrywce, znamy rok premiery

Nintendo wreszcie zaprezentowało gameplay z Bayonetta 3. Jedna z najsłynniejszych wiedźm w historii gamingu zadebiutuje za parę do parunastu miesięcy.

Tak, na Nintendo Direct wreszcie ujawniono przybliżony termin premiery. Potwierdzono, że gra ukaże się w przyszłym roku, choć zabrakło większej ilości konkretów. Może to być sam początek roku, jak i jego koniec. Pewne jest natomiast, że nie zostawiono nas z samym rokiem premiery.

Po wielu, wielu miesiącach oczekiwania, ujawniono także gameplay. Na materiał przyszło nam czekać bardzo długo, oczekiwania były spore i choć nagranie rozgrywki nie jest bardzo długie, raczej nie rozczaruje fanów serii. Jest na nim wszystko to, za co uwielbiamy Bayonettę: akcja, wielkie potwory i… taniec. Zobaczcie sami.

Grafika delikatnie mówiąc nie powala, ale trudno się dziwić. Switch nie jest najmocniejszym sprzętem i widać, że twórcy postawili na lekko stylizowaną oprawę, aby nadrabiała braki technologiczne konsoli. Nie ma więc tragedii, ale fani imponujących widoczków powinni ich szukać gdzieś indziej..

Bayonetta 3 zadebiutuje tylko i wyłącznie na Nintendo Switch. Data premiery powinna zostać ujawniona w nadchodzących miesiącach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się