Z okazji premiery Death Stranding: Director’s Cut możecie nabyć dziecko w słoiku

bb pod figurka
PC PS4 PS5

Hideo Kojima uwielbia szokować i łamać stereotypy. Nie dziwi więc, że najnowszym gadżetem dostępnym do kupienia w sklepie Kojima Productions jest BB Pod z Death Stranding.

BB Pod to prawdziwa wizytówka Death Stranding, czyli „kojimowego” szaleństwa, w którym jest jednak jakaś metoda. Wspomniane „dziecko w słoiku” to nic innego jak swego rodzaju sensor wykrywający w grze BT, czyli żądne krwi istoty z innego wymiaru.

Figurka z Death Stranding do kupienia

Teraz każdy chętny może zaopatrzyć się w ten jakże istotny element ekwipunku prawdziwego kuriera. W sklepie Kojima Productions pojawił się model BB Pod w skali 1:1. Patrząc na zdjęcia, nie sposób odmówić w nim przywiązania do detali. Każdy element pod’a jest bardzo ładnie podkreślony i „zmaltretowany” tak, aby wyglądał, jak żywcem wyciągnięty z jakiegoś bagna w grze. Dodatkową atrakcją jest możliwość włączenia podświetlenia LED.

Figurka BB (ale w mniejszej skali) była już dostępna do kupienia w edycji kolekcjonerskiej podstawowej wersji gry z 2019 roku. Dziś raczej trzeba szukać używanych kopii, których cena przekracza 300 dolarów, dlatego nowy model wydaje się świetną okazją dla tych, którzy nie zdążyli zakupić go wcześniej. W oficjalnym sklepie nowy model kosztuje 16 500 jenów, czyli nieco ponad 585 złotych, bez wysyłki.

Warto jednak pamiętać, że aktualizację gry z wersji PS4 na PS5 wyceniono na zaledwie 30 złotych. To niewielka cena za naprawdę świetną jakość.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie